Дърво падна в центъра на Варна, няма пострадали

Тази сутрин е паднало дърво на ул. „Георги С. Раковски“ между ул. „Хаджи Димитър“ и ул. „Странджа“/до трафопост/, съобщават от кметство „Одесос“. Сигналът е подаден от гражданин до дежурния в района. Няма пострадали и щети. Дървото ще бъде отстранено до края на деня от фирмата, която поддържа зелените площи в района.

сн: район „Одесос“